Hakkımızda

          Yalova’dan 15 kilometre mesafede, tarımın yapılmadığı, Samanlı dağlarının ortasında, Meşe, Kestane ve Ihlamur ormanlarının içinde bulunan Güney köyde arıcılık yapıyoruz.

          Katkısız, kalıntısız ve doğal arı ürünleri üretmeyi hedefleyerek, esas üretim konumuz olan Arı Sütü üretimi yanında Apilarnil, Propolis, Polen ve Bal üretimi yapıyoruz.   

          Misyonumuz

          Doğal ve güvenilir arı ürünleri üretip, uygun koşullarda muhafaza ederek tüketicimize sunmak ve arıcılarımızın katma değeri yüksek arı ürünleri üretmesine yardımcı olmak, uzmanlaştığımız arı sütü üretimi konusunda arıcılarımıza bilgilerimizi aktararak, arıcılarımızı arı sütü üretimine teşvik ederek, ülkemiz ihtiyacının yerli üretimle karşılanmasını ve yurt dışına ihraç edebilir hale gelecek üretimin sağlaması için çalışmalar yaparak, arıcılık sektörüne katkıda bulunmaktır.

 

          Vizyonumuz

          Doğayı, arıyı ve arının hastalıklarıyla zararlılarını tanıyarak, arıcılık alanındaki yenilikleri takip ederek, bilgi birikimimizi arttırarak, doğal ve güvenilir arı ürünleri üretim yöntemleri geliştirerek, Türkiye’de arıcılık sektörünün ve arı sütü üretiminin gelişmesine katkı sağlayarak, önderlik yapmaktır.